I Forum Ekoenergetyczne

W dniach 25-27 września 2009 roku odbyło się pierwsze Forum Ekoenergetyczne w Polkowicach. Było to największe w tamtym czasie spotkanie środowiska ekoenergetyki i rolnictwa energetycznego w Polsce. Patronem i Gościem Honorowym był prof. Jerzy Buzek.

czytaj dalej »

II Forum Ekoenergetyczne

Impreza odbywała sie w dniach 16-18 września 2010 roku. Ważnym elementem były prezentacje NFOŚiGW, który obchodził 20 lecie istnienia. Wykład inauguracyjny „Pamiętaj, że pozostajemy częścią przyrody i zależymy od zasobów naszej planety” wygłosił dr Andrzej Kassenberg

czytaj dalej »

III Forum Ekoenergetyczne

Trzecia edycja Forum miała miejsce 16 i 17 września 2011 roku. Wykład inauguracyjny pt. "Perspektywy rozwoju małoskalowej eko-energetyki" wygłosił prof. Jan Kiciński z IMP PAN Gdańsk.

czytaj dalej »

IV Forum Ekoenergetyczne

Po raz czwarty spotkaliśmy sie w Polkowicach 21 i 22 września 2012 roku. Hasłem przewodnim tej edycji Forum była "EKOENERGETYKA DLA DOMU"

czytaj dalej »

V Forum Ekoenergetyczne

Ubiegłoroczne Forum odbywało się 12 i 13 września 2013. Hasłem przewodnim tej edycji Forum było "Energetyka przyszłości – przyszłość energetyki" a dominującym tematem były zagadnienia związane z projektowaną ustawą o odnawialnych źródłach energii...

czytaj dalej »